![Військовослужбовці відділу спеціальних дій на воді Одеського ЗМО Військовослужбовці відділу спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhInYn2p-3mHL0YmnSsYrqp9PpGa6yVF0MylXXzEW0Ic-jSAsBKSV-WqOa-lvY5J_O26PrdDjIWYR8Mng4t1xnmwW6wfwSWwo0yf8tib_Jpq8nJ7AZG15y84uRRbF3E6Qyl27T6USkpCCQ/s1600/ukrainian-border-guard.png)
Держприкордонслужба нарощує резерви на сході країни – це три військові комендатури та декілька бойових застав. Крім того прикордонники збільшують мобільні підрозділи.
«Думаю, що до кінця року ми будемо мати близько 1000 осіб особового складу нашого спецназу. І нарощуємо зусилля з морського спецназу, а це – близько 270 людей, які будуть нести службу в підрозділах по акваторії Азовського та Чорного морів», – повідомив Голова ДПСУ Петро Цигикал під час поїздки на Буковину.
Нагадаємо, що раніше повідомлялось про розгортання відділів спеціальних дій «ДОЗОР» з місцями дислокації у Харкові, Житомирі, Львові, Херсоні та Одесі.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України