Завод «Кузня на Рибальському» змінить власника

опис фото

Принципової угоди про продаж акцій ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» вітчизняному покупцеві досяг фонд «Прайм Ессетс Кепітал», який управляє активами Петра Порошенка.

Учасники угоди очікують на дозвіл Антимонопольного комітету України. У разі надання такого дозволу угоду буде підписано, повідомляє офіційний сайт підприємства.

Угоду супроводжує відома аудиторська компанія «Ernst & Young»

Підприємство засновано у Києві в 1862 році, як машинобудівний завод товариства «Донат, Липківський і К». Зараз основна діяльність приватного акціонерного товариства «Завод «Кузня на Рибальському» це суднобудування, виробництво озброєння та боєприпасів, машинобудування та ливарне виробництво.

Кузня на Рибальському Кузня на Рибальському Кузня на Рибальському Кузня на Рибальському Кузня на Рибальському Кузня на Рибальському

Серед продукції підприємства малі броньовані артилерійські катери пр.58155 (побудовано 6 одиниць для ВМСУ), десантно-штурмові катери пр.58503 (побудовано 2 одиниці для ВМСУ), бойові модулі КАУ-30, КАУ-30М, бронемашини «Тритон», автоматичні гранатомети УАГ-40 та інше.