![МБАК типу Гюрза-М На Азов прибув перший бронекатер ВМСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLOBG3eZMV_kVs6m2XGAkNnUoNSN8-LvrwmyChmdy3aQ3-WaktPDD7PxD_2Fsx69aZTPF14VInSkvlI8q0Kl68_CObstcXOqn8JsNEH8T8n5R22Lrcj-RHhcHMFOEHS34cHM6xBVqw874/s1600/mbak.png)
Військово-Морські Сили приступили до реалізації рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо посилення військово-морської присутності на Азові.
Нагадаємо, що з цією метою на Азовському морі планується створити корабельно-катерне угрупування ВМС ЗСУ, створити військово-морську базу у Бердянську та забезпечити війська, що охоронятимуть берегову лінію, новою високоточною ракетною зброєю.
Довго чекати не стали, і сьогодні у мережі з'явилося фото автомобільної платформу із катером, що ранком рухалася вулицями Бердянська. За обрисами катер схожий на малий броньований артилеріський катер проекту 58155, шифр «МБАК» (Гюрза-М).
Нагадаємо, що ще минулого року представники Командування ВМС повідомляли, що згідно з показниками мореплавства, живучості та озброєння, районом застосування малих броньованих артилерійських катерів в перспективі стане Азовське море.
Пізніше в соціальних мережах з'явилося фото розвантаження трейлеру в порту Бердянська.