Уряд затвердив нове положення гри «Джура»

Уряд затвердив нове Положення вйськово-патріотичної гри Джура

Відтепер «Джура» проводитиметься за новими програмами: «Джура-Оборонець», «Джура-Десантник», «Джура-Прикордонник», «Джура-Гвардієць» та «Джура-Поліцейський».

Вперше брати участь у грі можуть не лише шкільні рої, а й ті, які створено на базі молодіжних центрів і громадських об'єднань.

Ці та інші особливості проведення вйськово-патріотичної гри передбачає нове положення, що було затверджено постановою КМУ від 17 жовтня 2018 р. № 845.

«Виховання дітей та молоді, які сповідують принципи здорового способу життя, любові до держави, її символів та традицій, є важливою умовою для успішного розвитку країни. Тому управлінці усіх рівнів мають сприяти проведенню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і важливо, що це також передбачено постановою», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Вона також підкреслила, що у проекті бюджету на 2019 рік передбачено збільшення державного фінансування для проведення цієї гри.

«Новим положенням ми фактично розширюємо спектр впливу гри на розвиток української молоді. Крім того, воно чітко розмежовує повноваження усіх сторін, залучених до організації гри - центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, освітян та громадськості», – додала Лілія Гриневич.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства освіти і науки України