![У 35-й бригаді здобували право носіння берета морпіха](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihFpjGZ_Wkq8pI7InE5cA2JI3NaQnkhdDLfhBue8d8Ro7FI77qX-h-6M6qEKXfUhiVzCw6gTAlykSJGA9MZxag4yOsfHmrvRuI4cQ-WuF5laC2yGobDQFpkHzZq_F3OZmhxWOmXcNkj4Q/s1600/marines.png)
Військовики 35-ї бригади морської піхоти ВМС ЗС України та курсанти факультету морської піхоти Військової академії пройшли випробування та склали Клятву морського піхотинця.
У випробувані «смугою морського піхотинця» взяли участь 60 військовослужбовців бригади та 20 курсантів першого курсу факультету морської піхоти Військової академії м. Одеса. Разом з підлеглими випробування проходив командир бригади – полковник Микола Палас, який перейшов до морської піхоти з 25-ї повітряно-десантної бригади Десантно-штурмових військ.
Пройшовши випробування вогнем, водою і перешкодами, військовослужбовці склали клятву та отримали берет кольору морської хвилі — символ морської піхоти, гордості та честі.
Використані джерела:
Прес-центр Командування ВМС ЗС України