ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

субота, 17 листопада 2018 р.

ЗСУ отримали композитну автомобільну цистерну

17.11.18
ЗСУ отримали композитну автомобільну цистерну

ЗСУ отримали автомобільну цистерну з композитного матеріалу для перевезення питної води АЦПВ-6, розроблену на замовлення та у відповідності до технічного завдання Тилу ЗСУ.

Про це повідомляє Defense Express.

Передача відбулася на початку осені. Автоцистерну розроблено та виготовлено ПрАТ «Автотранспортник» з м. Фастів спільно з ТОВ «Компанія ТІТАЛ» з Києва.

ЗСУ отримали композитну автомобільну цистерну

АЦПВ-6 – це автомобільна цистерна ємністю 6 м3 для перевезення питної води на шасі автомобіля МАЗ-5434. Резервуар виготовлено з композитного матеріалу, що відповідає критеріям медичної безпеки. Три шари з різних матеріалів забезпечують виробу високі споживчі характеристики. Автоцистерна обладнана системою підігріву води в зимовий період і розрахована на експлуатацію в широкому діапазоні температур від - 45ºС до +40ºС.

ЗСУ отримали композитну автомобільну цистерну

ПрАТ «Автотранспортник» також виготовляє для потреб ЗСУ одновісні фургони-причепи для перевезення продовольчих продуктів, виконує роботи з капітального ремонту автомобілів ГАЗ-66 (виріб ТДА-М). Так у 2017 році підприємством було виготовлено 49 причіпів-фургонів ізотермічних ОАР-2 та 7 кузовів до автомобіля-фургону ізотермічного АФІ.

Нагадаємо також, що приватним акціонерним товариством «АвтоКрАЗ» розроблені та виготовлені нові 5 і 9-кубові автоцистерни на всюдихідних шасі КрАЗ-5233ВЕ та КрАЗ-6322.

Крім закупівлі нових зразків техніки, Тилом ЗСУ проводиться капітальний ремонт наявної техніки та її переобладнання, так, згідно з офіційною інформацією, у 2017 році було проведено капітальний ремонт 40 паливозаправників з переобладнанням їх для підвезення питної води.


Читати також:Мобільна кухня – трансформер на базі двовісного причепа МАЗ 837300