![малий броньований артилерійський катер (МБАК)](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvFFFmK_U5_2A0a8JDpwacUwtwHUeY7hsxnXn-3h-sR9CwJsOfc0V_UuEtn3pSjmmk_oyors2gnr8gxY9uQ-Y-Pas4QLuzxjxhabWNoEPWch7z30RSuPQeVPkGGJkK7XiS_B3Ku_iDt3c/s1600/mbak1.png)
Підрозділи Військово-Морських Сил Збройних Сил України 19 листопада провели бойові стрільби в Азовському морі, поблизу Бердянської коси.
Про це повідомляє маріупольський сайт www.0629.com.ua.
Зокрема, у супроводі буксира «Корець» стрільби проводив малий броньований артилерійський катер (МБАК) P177 «Кременчук», що озброєний двома бойовими модулями КАУ-30М.
Вперше в Азовському морі був застосований протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) «Бар’єр», який адаптований виробником до морських умов. Комплекс успішно вразив всі мішені. Екіпаж отримав новий досвід застосування сучасних українських ПТРК на морі.