Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 17 грудня 2018 р.

Катери отримають протидиверсійні гідроакустичні станції

17.12.18
Катери отримають протидиверсійні гідроакустичні станції

Малі броньовані артилерійські катери і десантно-штурмові катери «Кентавр-ЛК» отримають протидиверсійні гідроакустичні станції (ГАС) німецької компанії Atlas Elektronik.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на головного конструктора заводу «Кузня на Рибальському» Сергія Білозубенка.

«Так, це багатофункціональні катери, протидиверсійні засоби заплановано встановлювати на всіх артилерійських катерах та на всіх «Кентаврах». В основному вони застосовуються під час стоянки судна», – розказав Сергій Білозубенко у програмі «Лінія оборони» на 5 каналі.

На запитання чому відмовились від вітчизняної ГАС «Тронка» – головний конструктор «Кузні на Рибальському» відповів: «Тронка» не видала очікуваних від неї результатів і ми вимушені застосовувати гідроакустичні станції з Німеччини Cerberus. Її протестували в минулому році і вона показала дуже гарні результати. Тому ми закуповуємо ці станції зараз у Німеччини».

Гідроакустична станція Cerberus дозволяє виявляти водолаза з аквалангом замкнутого циклу в радіусі у 700 метрів та в автоматичному режимі сповіщати оператора.

Гідроакустична станція Cerberus