![На полігоні «Ягорлик» тривають стрільби ЗРК С-125-2Д1, «Оса-АКМ»«Бук-М1», С-300В1](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgQG5q4p2IoeZ7mGMptAJgxEnvyq45vGPeKFwB011iql5S4EKk6SY6XCRmHscJ8drHloLsZighGGGa_l573YXLcb5rEFm0agO2oNADP1j3s8pWg_8pvDrwJj29cGGUHp_WbWOfhNHG5zMU/s1600/AIRDEFENSE.png)
Фахівці радіотехнічних військ ПС ЗСУ та вітчизняних підприємств-виробників радіолокаційного озброєння узгодили єдині протоколи обміну даними між радіолокаційними станціями (РЛС) різних видів та автоматизованою системою управління (АСУ) авіації і протиповітряної оборони.
Це ще один крок у напрямку вдосконалення системи протиповітряної оборони (ППО) України.
Начальник радіотехнічних військ Повітряних Сил ЗСУ генерал-майор Сергій Вишневський, підкреслив, що спільно з виробниками радіолокаційної техніки прийнято важливі рішення, які позитивно вплинуть на якість роботи підрозділів радіотехнічних військ (РТВ) та ефективність виконання бойових завдань підрозділами авіації та зенітних ракетних військ.
“ Глобальна система ППО держави об’єднує різні види і роди військ, засоби управління, моніторингу, передачі даних та відбиття повітряного нападу. Сили й засоби РТВ при цьому є основним джерелом інформації про повітряну обстановку всередині та навколо країни. Всі дані, отримані від РЛС, в режимі реального часу надходять на командні пункти та пункти бойового управління різних рівнів, де приймаються рішення щодо подальших дій адекватних загрозам. Тому запровадження стандартизації обміну даними між РЛС і АСУ спростить і пришвидшить цей процес