![Богдан отримва новий контракт на ватнажівки для ЗСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgBGmT784NOWt_TA2nO1-VCXoXqFJiX3mHKDTmUydhnakAhkGa6sJK4kSi1K4QiyMxuT9snS2qwKG1SG0hy9eHmSNXrhbgEX6CQT6JCNzbKEEEvgQmFRbRzp9uv4agJjW8dYS9C26S7D_k/s1600/bogdan.png)
Угода передбачає значне збільшення обсягів виробництва такої техніки для армії у 2019 році. Про це повідомляє прес-служба корпорації «Богдан».
«Після використання вантажівок підвищеної прохідності «Богдан 6317» у 2018 році представники Міноборони висловили повне задоволення цими машинами, що виробляються на черкаському заводі «Богдан Моторс». Цьогоріч поставки вантажівок Міноборони значно зростуть, порівняно із минулим роком. Військові зацікавлені у максимальному розширенні їхнього автопарку сучасними, надійними, швидкими, зручними і якісними «Богдан 6317», - йдеться в повідомленні компанії.
Богдан-6317 – багатоцільовий автомобіль, обладнаний 6-циліндровим дизельним двигуном з турбонаддувом WP10.380E32 з робочим об’ємом 9,726 л та потужністю 380 к.с. Використання цих двигунів дозволило поліпшити динамічні та експлуатаційні характеристики автомобілів, а також відмовитися від складових російського виробництва. Також машини комплектуються КПП Fast Gear з Китаю та турецьким зчепленням Hummer Kupplungen.
Вантажівка здатна розвивати швидкість до 85 км/год з вантажем в 11 тон і має запас ходу у 1447 км. Автомобіль може перевозити 50 осіб в обладнаному кузові, буксирувати транспортні причепи дорогами всіх категорій з твердим та ґрунтовим покриттям, а також бездоріжжі. На кожну машину надається 10-річна гарантія від виробника.
Нагадаємо, у 2018 році компанія поставила Збройним Силам 200 вантажівок Богдан-6317.
Зауважимо, що двигунами Weichai Power також комплектуються вантажні автомобілі «КрАЗ» – автомобілі обох виробників у даній комплектації були допущені до експлуатації у Збройних Силах України на особливий період у 2017 році.
![ua](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRdR1rBAHnTxXXMwvJkNcNvGDYiAvFt7VMyBi0IywVpCEK7oXKMVI0nOPCHPAQ54Dt2kq3hVJC7KKQWsEjeBf6VjADVRI5EdkQOoZW1hE9thvOYPPDu8AQV7t_fpxhdwBui_wHNx3aSbg4/s1600/2ua.png)
![en](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzj7QrUPNppxz2ky-wAUUew_ZMFJhybhXLWpbUNvoHxoD7ONGneT40J2Xlqr69BlsrMnCajmcqJ_91spsv05baptrJy0tEzFQ5sLG_hqI_fd7zW8eqrf5FM61ewpjJi56qQqmmTaqzpiVP/s1600/2en.png)