четвер, 10 січня 2019 р.

«Богдан» отримав новий контракт на вантажівки для ЗСУ

10.01.19
Богдан отримва новий контракт на ватнажівки для ЗСУ

Компанія «Богдан Моторс» уклала новий контракт із Міністерством оборони України на постачання вантажних автомобілів Богдан-6317 для Збройних Сил України.

Угода передбачає значне збільшення обсягів виробництва такої техніки для армії у 2019 році. Про це повідомляє прес-служба корпорації «Богдан».

«Після використання вантажівок підвищеної прохідності «Богдан 6317» у 2018 році представники Міноборони висловили повне задоволення цими машинами, що виробляються на черкаському заводі «Богдан Моторс». Цьогоріч поставки вантажівок Міноборони значно зростуть, порівняно із минулим роком. Військові зацікавлені у максимальному розширенні їхнього автопарку сучасними, надійними, швидкими, зручними і якісними «Богдан 6317», - йдеться в повідомленні компанії.

Богдан-6317 – багатоцільовий автомобіль, обладнаний 6-циліндровим дизельним двигуном з турбонаддувом WP10.380E32 з робочим об’ємом 9,726 л та потужністю 380 к.с. Використання цих двигунів дозволило поліпшити динамічні та експлуатаційні характеристики автомобілів, а також відмовитися від складових російського виробництва. Також машини комплектуються КПП Fast Gear з Китаю та турецьким зчепленням Hummer Kupplungen.

Вантажівка здатна розвивати швидкість до 85 км/год з вантажем в 11 тон і має запас ходу у 1447 км. Автомобіль може перевозити 50 осіб в обладнаному кузові, буксирувати транспортні причепи дорогами всіх категорій з твердим та ґрунтовим покриттям, а також бездоріжжі. На кожну машину надається 10-річна гарантія від виробника.

Богдан отримва новий контракт на ватнажівки для ЗСУ

Нагадаємо, у 2018 році компанія поставила Збройним Силам 200 вантажівок Богдан-6317.

Зауважимо, що двигунами Weichai Power також комплектуються вантажні автомобілі «КрАЗ» – автомобілі обох виробників у даній комплектації були допущені до експлуатації у Збройних Силах України на особливий період у 2017 році.


ua en

Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 11.11.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...