ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

субота, 12 січня 2019 р.

Поліція охоронятиме склади зі зброєю Сил спецоперацій

12.01.19
Поліція охоронятиме склади зі зброєю Сил спецоперацій

142-й навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій ЗС України уклав договір з поліцією охорони на здійснення охорони складу ракетно-артилерійського озброєння частини.

Управління поліції охорони в Житомирській області охоронятиме склад військової частини протягом 2019 року за 2 447 719,20 гривень. Закупівля послуг проведена за переговорною процедурою, у зв'язку з відсутністю конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

Поліція охоронятиме склади зі зброєю Сил спецоперацій

Договір передбачає, що для здійснення охорони поліція призначатиме варти з числа підготовлених працівників, озброєних вогнепальною зброєю (9-мм пістолетом ПМ, його аналогами або автоматичною зброєю), екіпірованих засобами індивідуального захисту (шоломами та бронежилетами), технічними засобами охорони та засобами зв'язку, які забезпечують зв'язок між об'єктами охорони та опорним пунктом з підсиленням охорони.

Також призначається особовий склад підсилення охорони об'єктів, або відбиття нападу на об'єкти що охороняються, з терміном прибуття не більше 20 хвилин.

Послуги з охорони надаватимуться цілодобово в тому числі у вихідні та святкові дні.