![Муженко затвердив нові емблеми бойових бригад](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiykXiLuqhU0MCRkoLCsq15Pxprd7RpGAW_YCeB6EIViVQLryL3hSW4MRBSmczTcygqBcf1jxaO-AhQ6fOlNWXOyOmDhoqL1VOfAVwPo0vF9O5ojlbsHGtSczGuwQih-Z3iBrskdzXug-A/s1600/symb.png)
Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко затвердив 7 березня нові нарукавні емблеми трьох бойових бригад Сухопутних військ Збройних Сил України.
Про це він повідомив сьогодні, 9 березня, дописом у Facebook.
“ Напередодні Дня народження Кобзаря затвердив нову символіку бойових бригад. І вам, лицарі великі,
Богом не забуті.
Борітеся — поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!
(“Кавказ”, 1845)"Божою Милістю"
“Разом до перемоги!”
"Україна або Смерть!"
Цього разу офіційно затверджені емблеми 30-ї окремої механізованої бригада імені князя Костянтина Острозького, 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського та 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців
Нагадаємо, що 23 лютого були затверджені емблеми 19-ї ракетної бригади, 27-ї реактивної артилерійської бригади, 55-ї артбригади «Запорізька Січ», 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр», 46-го батальйону «Донбас-Україна», територіальних органів військових сполучень Тилу ЗСУ та загальну емблему військових частин Командування морської піхоти.
![ua](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRdR1rBAHnTxXXMwvJkNcNvGDYiAvFt7VMyBi0IywVpCEK7oXKMVI0nOPCHPAQ54Dt2kq3hVJC7KKQWsEjeBf6VjADVRI5EdkQOoZW1hE9thvOYPPDu8AQV7t_fpxhdwBui_wHNx3aSbg4/s1600/2ua.png)
![en](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzj7QrUPNppxz2ky-wAUUew_ZMFJhybhXLWpbUNvoHxoD7ONGneT40J2Xlqr69BlsrMnCajmcqJ_91spsv05baptrJy0tEzFQ5sLG_hqI_fd7zW8eqrf5FM61ewpjJi56qQqmmTaqzpiVP/s1600/2en.png)
Читайте Ukrainian Military Pages у Telegram, Twitter, Facebook та Linkedin