ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

четвер, 7 березня 2019 р.

Україна ініціює міжнародний аудит Укроборонпрому

07.03.19
Україна ініціює міжнародний аудит Укроборонпрому

Україна ініціює міжнародну комплексну перевірку діяльності держконцерну «Укроборонпром». Про це Президент Петро Порошенко повідомив на засіданні Ради нацбезпеки і оборони.

Ми ініціюємо зараз, відповідно до закону про національну безпеку, комплексний міжнародний аудит концерну «Укроборонпром». Комплексну ревізію усіх контрактів.

«Це має бути абсолютно прозоро, забезпечувати повну довіру, в тому числі і з боку українського суспільства. Забезпечити нашим міжнародним партнерам ту інформацію, яка дозволить нам налагодити або поглибити наше співробітництво, продемонструвати повну відкритість і прозорість у питаннях реформування концерну», – додав Петро Порошенко та зауважив, що це має забезпечити у тому числі й Уряд.

Також Президент запропонував розширити наглядову раду концерну. «Я пропоную негайно вирішити питання щодо розширення складу Наглядової ради концерну за рахунок міжнародних фахівців з країн-партнерів, які є членами НАТО. Нам, з урахуванням нашої подальшої інтеграції в НАТО, від наших партнерів нема чого ховати.


ua en