Україна ініціює міжнародний аудит Укроборонпрому

Україна ініціює міжнародний аудит Укроборонпрому

Україна ініціює міжнародну комплексну перевірку діяльності держконцерну «Укроборонпром». Про це Президент Петро Порошенко повідомив на засіданні Ради нацбезпеки і оборони.

Ми ініціюємо зараз, відповідно до закону про національну безпеку, комплексний міжнародний аудит концерну «Укроборонпром». Комплексну ревізію усіх контрактів.

«Це має бути абсолютно прозоро, забезпечувати повну довіру, в тому числі і з боку українського суспільства. Забезпечити нашим міжнародним партнерам ту інформацію, яка дозволить нам налагодити або поглибити наше співробітництво, продемонструвати повну відкритість і прозорість у питаннях реформування концерну», – додав Петро Порошенко та зауважив, що це має забезпечити у тому числі й Уряд.

Також Президент запропонував розширити наглядову раду концерну. «Я пропоную негайно вирішити питання щодо розширення складу Наглядової ради концерну за рахунок міжнародних фахівців з країн-партнерів, які є членами НАТО. Нам, з урахуванням нашої подальшої інтеграції в НАТО, від наших партнерів нема чого ховати.


ua en