ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

середа, 3 квітня 2019 р.

КрАЗ зробив для військових вантажівку з маніпулятором

03.04.19
КрАЗ виготовив для військових вантажівку з маніпулятором

ПрАТ «АвтоКрАЗ» виготовило на замовлення військових вантажівку із встановленим за кабіною краном-маніпулятором, у якості бази використана штатна армійська модель КрАЗ-6322.

Пр це повідомляє прес-служба ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Всюдихід має стандартну комплектацію. Призначення машини – завантаження на платформу та перевезення агрегатів та устаткування, а також буксирування причепів. У кабіні передбачені місця для кріплення особистої зброї, встановлена система регулювання тиску в шинах для управління автомобілем в складних умовах бездоріжжя.

Кран-маніпулятор фірми Palfinger, встановлений за кабіною, має вантажний момент 11,3 тм, максимальний виліт стріли 8,2 м та вантажність 6680 кг.

КрАЗ виготовив для військових вантажівку з маніпулятором КрАЗ виготовив для військових вантажівку з маніпулятором КрАЗ виготовив для військових вантажівку з маніпулятором КрАЗ виготовив для військових вантажівку з маніпулятором

Подібні спецмашини КрАЗ спроектував та виготовив для післявоєнного відродження Іраку майже 15 років тому. Нагадаємо, що в 2004 році «АвтоКрАЗ» у важкій конкурентній боротьбі з західноєвропейськими компаніями виграв тендер, оголошений США в рамках післявоєнного відродження цієї країни, на поставку великої партії автомобілів КрАЗ різних моделей.

Протягом 2004-2006 років до Іраку було відправлено понад 2200 вантажівок на базі КрАЗ-6322, серед яких майже дві сотні авторемонтних майстерень КрАЗ-6322 ПАРМ.


ua en