![На Одещині випробують дві ракетні системи](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjNM1pGaIX0V_ow9gj1PxuBn2NomXMq3n4OfPiKfHjDrtbDpj0F-PIcMW9eagmhoRYNiEKAPDi3h4MogNyD8MftQOVuvEojRnQeRvo81HuyrQ7TclPY3r0JxCnSUW8aBbGri9BQfBSC7uw/s1600/neptun.png)
Днями, на Одещині, проведуть випробування двох ракетних систем, які підвищать можливості щодо захисту морського узбережжя та сухопутної території в умовах російської загрози.
Про це сьогодні під час відповідей на запитання ЗМІ повідомив Міністр оборони України.
“ У найближчі дні, в Одеській області, будуть проведені випробування двох ракетних систем і ми сподіваємося, що ці випробування будуть вдалими, що підвищить можливості та ефективність Збройних Сил України щодо захисту морського узбережжя та сухопутної території