Модернізована «Вільха-М» вражає цілі на 130 км

Модернізований ракетний комплекс Вільха-М стріляє на 130 км

Сьогодні відбулося випробування модернізованого ракетного комплексу «Вільха-М», ракети якого здатні вражати ціль на майже вдвічі більшій відстані, за ті, що перебувають на озброєнні.

Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після завершення випробувань на військовому полігоні в Одеській області.

Секретар РНБО України нагадав, що в минулому році розпочалося серійне виробництво нового потужного високоточного ракетного комплексу «Вільха», прийнятого на озброєння ЗСУ, «керовані ракети якого точно вражають ціль на відстані 70 км».

Але наші конструктори та виробничники продовжували наполегливу роботу з подальшого вдосконалення ракетної техніки, і сьогодні відбулися дуже важливі випробування модернізованого комплексу «Вільха-М», нові ракети якого вражають ціль вже на відстані 130 км

За словами Олександра Турчинова, під час випробувань було перевірено застосування нових ракет для знищення цілей на максимальній дальності, а також точність і ефективність знищення цілі. «Також перевірялася робота нової системи керування, ефективність нового навігаційного обладнання, та якість роботи нової системи управління пусками», – повідомив він.

Турчинов повідомив, що найближчим часом очікується завершення розробки нового покоління ракет цього класу, здатних вражати цілі на відстані понад 200 кілометрів.

Модернізований ракетний комплекс Вільха-М стріляє на 130 км Модернізований ракетний комплекс Вільха-М стріляє на 130 км Модернізований ракетний комплекс Вільха-М стріляє на 130 км