четвер, 18 липня 2019 р.

КрАЗ поставив партію шасі для виготовлення МЛПК

18.07.19
КрАЗ поставив партію шасі для виготовлення МЛПК

ПрАТ «АвтоКрАЗ» відправило на Крюківський вагонобудівний завод чергову партію шасі для розміщення на них мобільних лазне-пральних комплексів для Збройних Сил України.

Це зокрема високо прохідні автомобільні шасі КрАЗ-63221 6х6, що комплектується китайським двигуном WP10.380 (аналогічні встановлюються на Богдан-6317) та 9-ступеневою механічною КПП, а також причепи-шасі КрАЗ-А181 вантажопід'ємністю 12,5 тонн.

Мобільний лазне-пральний комплекс (МЛПК) виробляється ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». МЛПК розміщений на базі двох контейнерів на шасі автомобіля та причепу. Поставляється Збройним Силам України з 2015 року.

мобільний лазне-пральний комплекс

В одному з контейнерів обладнано відділення для прання, сушіння та прасування натільної білизни та одягу, а також дві дизельно-генераторні установки для автономного енергозабезпечення та обладнання для під’єднання до зовнішньої електромережі.

мобільний лазне-пральний комплекс

В іншому контейнері обладнаний мобільний лазневий модуль, в якому передбачено можливість нагріву води з використанням як рідкого, так і твердого палива.

мобільний лазне-пральний комплекс мобільний лазне-пральний комплекс

Нагадаємо, що тим самим виробником розроблений також спрощений варіант – Мобільний лазне-пральний модуль (МЛПМ), який на відміну від комплексу розміщений на одному автомобілі та має скромніші характеристики та відповідно призначений для обслуговування невеликих за чисельністю підрозділів.


Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 11.11.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...