![Катер Слов’янськ завершив ходові випробування](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1-4OVYo8clXk34sRm4krM8ZrZ5IexqtoCb5pQxG1wFEw8BiTgiYqco42b8nSOHLsjXK3l1KUXXCQTFk1SOsq-4FuDYBFeYPvsBggyorY9inuJd2sNLeilOJDhTx1IWSycgj1LUR8YRRE/s1600/578.png)
У Сполучених Штатах Америки завершив заводські, швартові та ходові випробування патрульний катер P190 «Слов’янськ» – один з двох катерів типу «Island» переданих Україні.
Під час ходових випробувань відбулось перше знайомство з катером двох українських екіпажів, які переконалися в ефективності встановленого обладнання та стабільній роботі головних систем, повідомляє АрміяInform
«Слов’янськ» наразі є основною платформою для підготовки українських моряків, які проходять 10-тижневий курс підготовки на базі Морського інституту технологій та аспірантури (Maritime Institute of Technology and Graduate Studies, MITAGS) міста Лінтікум.
Другий катер – P191 «Старобільськ» ще проходить дообладнання та готується до ходових випробувань. Прибуття обох катерів до України очікується восени цього року.
![Катер Слов’янськ завершив ходові випробування](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhM3jO8jTumW5fNSis4pa0BeSma1iFjiPcgUJvxQ4GlA-rqdZhlFmYpl7FfJ5ME-ZnhsHnS27pIrjn38QeO4MJwLqewbyfvy4Ufw3W6RAPeUrpHxR6zPkHOy0vpQDlh4nvuiF4ELVZO2dk/s1600/190.jpg)
Читати також: