![На Львівщині відкрили школу фахівців-мінометників](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvq3gevp96-42cuPIpx9ordWmabp7OXCVD9uUhEwJK_CCQ-3K8EPzEciFEh9tO82h0a3nb2KXOn5vK6c_RQ-MJ3mRLgKLifgPoHLNOFz0t06TwI9h1tiHRNNf4YXJV2Ll3En498bwLrS8/s1600/mortars578.png)
Відкриття навчальної школи фахівців-мінометників відбулося у 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Школу створено відповідно до директиви Генерального штабу ЗС України на базі 356-го навчального артилерійського полку для вивчення сучасних методів боротьби з укритими цілями противника та руйнування польових укріплень, повідомляє пресслужба академії.
Тут військові опановуватимуть велику кількість знань та навичок, зокрема, досконале володіння мінометними розрахунками, їх обслуговування та ремонт, а також навички, що допоможуть у розпізнаванні вразливих місць ворожих укріплень, техніки та живої сили супротивника.
![На Львівщині відкрили школу фахівців-мінометників](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRb2-7GwtR9Hf1N5GwN1wEm6l0f_3__B0EdmR9Ny6pPfA9lddV59rmI8vQZQzY4a6GP3lA6ZFzojWMXcti78Gzaxfl5PdAkXuGNtV1rG6dseKYRmEbxqXkl_nHWBiNarfWkm7lyu-YT0I/s1600/8.jpg)
Нагадаємо, що серпні минулого року у частині також була відрита Школа підготовки фахівців протитанкових ракетних комплексів (ПТРК), де наразі відбувається підготовка операторів протитанкових ракетних комплексів «Корсар» і «Стугна».
Крім того, минулого року, але вже у 169-му нц «Десна» створили Школу підготовки танкістів, а ще роком раніше там запрацювала Школа підготовки снайперів.