![Екіпажі українських «Айлендів» прибули до США](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLD3Mtpc_NOVURbj7_ioji1Ju0W_olo4xwjOML4CSG6zKcVN0L1jE3m4tars4OGGZvUsMc16rm1olo_E5nxs4krSZqEQIl65BB-q1WLu15gcQlrHBr4oyFuAvTQHAemjo8pZDOgP2-3GI/s1600/island-crew.png)
Екіпажі українських патрульних катерів типу «Island» – «Старобільськ» та «Слов'янськ», прибули вчора, о 14.30 05 липня, до міжнародного аеропорту Даллас, США.
Про це повідомляє пресслужба вітчизняних Військово-Морських Сил.
Екіпажі катерів зустріла українська діаспора міста Балтимор, апарат аташе при посольстві України в США та офіцери групи супроводження контракту на постачання катерів в Україну.
![Екіпажі українських «Айлендів» прибули до США Екіпажі українських «Айлендів» прибули до США](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjdI6a3vQ8ZQW89na5-4WMyzeQAjQobn1wEK84_CaGR6a8h6pbHDXRqCCCNxcxPYvNvxCdJn18Uf6OOupaBpHXqOlraXliVf0ZZIe-UZtmkhcR8Swk5q12Li_4X0bRxRwwDnNAg5fW-raw/s1600/65871045_1233366993533235_6986331302756614144_o.jpg)
![Екіпажі українських «Айлендів» прибули до США Екіпажі українських «Айлендів» прибули до США](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhX3YXVxZU4QdHxqWeLr4oYsmy_3FYrmI32Ezf5rKCKYVExo2KUxa8zpUC_hkoGvWlvK_gKfvoge7U8RYD0OTH07o97SgM0S9EzTQNLTOZ9NhzB_JmZWPlLZuG7SJsNv-1OqZm2q1PRdeI/s1600/66185637_1233366980199903_3769560171404066816_o.jpg)
Військові моряки пройшли в Україні інтенсивні чотиримісячні мовні курси за рівнем СМР 2, а також різноманітну теоретичну та практичну підготовку. З понеділка, 8 липня, вже у Балтиморі розпочнеться їх завершальний практичний етап навчання на катерах типу «Айленд».
Нагадаємо, що нещодавно, джерело у штабі ВМСУ повідомило, що українські ВМС отримають у якості допомоги ще чотири американські патрульні катери типу «Island».