Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

середа, 14 серпня 2019 р.

Харківський бронетанковий завод передав ЗСУ 10 танків

14.08.19
Харківський бронетанковий завод

Харківський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром», завершив регламентований ремонт та модернізацію 10 танків Т-64БВ для Збройних Сил України.

Про це повідомляє АрміяInform.

Ці бойові машини навесні поточного року прибули з району ведення бойових дій на Донбасі. Протягом декількох місяців фахівці підприємства відновили роботу систем та агрегатів, замінили несправні прилади, налагодили озброєння, а також встановили сучасні засоби зв’язку, апаратуру супутникової навігації і навіть камери заднього виду.

За словами керівництва підприємства, з початку 2014-го харківськими танкоремонтниками вже відремонтовано понад 230 одиниць танків типу Т-64 різних модифікацій та Т-80.

Нині у цехах ремонтують іншу велику групу бронетехніки типу Т-80. Планується, що вже у жовтні, після успішного відновлення і проведення полігонних випробувань, ці танки також направлять до бойових частин Збройних Сил України.