В Одесі створили нову бригаду Національної гвардії

В Одесі створили нову бригаду Національної гвардії

В Одесі, на базі 49-го окремого полку НГУ (військова частина 3012), сформували 11-ту бригаду охорони громадського порядку Національної гвардії України.

Командиром новоствореної бригади став став колишній заступник командира полку полковник В’ячеслав Краснопольський, якого представили частині 22 жовтня. Крім того, радянську дату заснування (частина вважалася правонаступницею спеціального моторизованого батальйону міліції (в/ч 5441), який формувався у 1966-67 рр) змінили на 2 січня 1992 року – день, коли частину офіційно було зараховано до складу Національної гвардії України.

«Всі ці зміни підкреслюють дієвість військової частини, професіоналізм та завзяття її особового складу, – сказав полковник Олег Підлубний. – Такі речі, як сумлінність, дисциплінованість і військова честь не визначаються ні датою, ні назвою. І саме ними може пишатись 11-та бригада охорони громадського порядку», – зазначив на церемонії начальник Південного Одеського теруправління полковник Олег Підлубний.

В Одесі створили нову бригаду Національної гвардії В Одесі створили нову бригаду Національної гвардії В Одесі створили нову бригаду Національної гвардії В Одесі створили нову бригаду Національної гвардії

Зазначимо, що не лише Нацгвардія відмовляється від радянських зв'язків – у Збройних Силах України в минулому, 2018 році заборонили застосовувати пам'ятні (ювілейні) дати, які пов'язані з історією Червоної і Радянської армії колишнього СРСР, для організації та проведення урочистих заходів, подання документів на заохочення особового складу. Рішення прийняте на виконання вимог закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки».

Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України.