Укроборонпром та Aselsan підписали новий контракт

10.10.19
Укроборонпром та Aselsan підписали новий контракт

У рамках виставки «Зброя та безпека 2019» держкомпанія «Спецтехноекспорт» підписала контракт з Aselsan щодо поставки нових партій УКХ-радіостанцій для ЗСУ на суму $6 млн.

Новий контракт є частиною рамкової угоди між «Спецтехноекспортом» та Aselsan на поставку турецьких засобів радіозв’язку в Україну, що була укладена у 2016 році. Ця угода реалізується за механізмом офсетних зобов’язань між компаніями і передбачає запуск їх виробництва в Україні, повідомляє Укроборонпром.

Нові партії систем військового зв’язку будуть поставлені в українські війська протягом 2020 року і стануть першими, що вироблені на території України. Налагодження виробництва турецьких систем радіозв’язку в Україні дозволяє Міністерству оборони України отримати доступ до найсучасніших технологій у сфері зв’язку.

Укроборонпром та Aselsan підписали новий контракт на лінійку радіостанцій VRC-9661

Відкриття складальної лінії турецьких радіостанцій відбулося 10 жовтня, повідомляє Defense Express. Складатимуть радіостанції Aselsan, які вже закуповуються за контрактом з Міністерством оборони України. Йдеться про лінійку радіостанцій VRC-9661 (потужністю 10 Вт та 50 Вт), ручну радіостанцію PRC-9651 (5 Вт) та радіостанцію PRC-5712 (125 мВт).

PRC-5712