![До Одеси транспортують майбутній розвідник ВМСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEicICqIVtxgaPGiApkNcEgWF4NNZcVC5IGCgSU46MKiqQroVegoekJUW6eP-HKQGj4erNUfA9GOI7k78xH35fNUeG1O34PqEEd7GpJCBqSOW9VmvgT9KIGh8XadkewiEO2vLf6oo3Qe1yU/s1600/578.png)
Близько 9:30 сьогодні його помітили у районі Києва, повідомляє Український мілітарний портал.
В Одесі, розвідника продовжать добудовувати, після чого його випробовуватимуть перед включенням до корабельного складу Військово-Морських Сил. Цей корабель спустили на воду на київському заводі «Кузня на Рибальському» 23 квітня 2019 року. Хрещеною матір'ю судна стала директор благодійного фонду морського транспорту Антоніна Шкамерда.
![До Одеси транспортують майбутній розвідник ВМСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjHI2C1YnDxY5HlGsTDpW66HFOHW_kzWpYnF7QFBYg8Wt-lPK8yQDGI3Y5hFGoD2eMbakod6FPmsjr5t4w4W3dRH3B8aVRZt0B247Jc5-NtMelMcTW0iLDi5GU_iLi7tJvbJ8NGbRl4370/s1600/Serednij-rozviduvalnyj-korabel-v-hodi-transportuvannya-po-Dnipru.jpg)
Нагадаємо, що у розвідувальний корабель переобладнують один з п'яти наявних на заводі корпусів суден проекту 502 ЕМ (середній риболовецький морозильний траулер).
![До Одеси транспортують майбутній розвідник ВМСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQ8L1r5isMxhPR2YtLQQLUnHMKAUblW2TXEFEYHQj_Sn1CNpfQ-sR6nWROfZcSl45CwSApE1rQsPfitZfjk-EOAgtvoZTTYb8RnarJDreGDmfhk165aaoVM8OaNW1KVJLDL9_Rn47CrHw/s1600/502.jpg)
Новий СРК планується обладнати сучасними засобами ведення радіо-, радіотехнічної, радіолокаційної, оптико-електронної розвідки, у більшості українського виробництва.