Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.

Головний конструктор ДПЦК про заводи які втратив корвет

18.10.19
Головний конструктор ДПЦК про заводи які втратив корвет

Проєкт корвета 58250 серії «Володимир Великий» потребує корегування спільно з Міністерством оборони, зокрема пошуку нових співвиконаців, що забере мінімум пів року.

Головною причиною є те, що деякі іноземні співвиконавці за останні роки нефінансування відмовилися від нього, а деякі вітчизняні постачальники систем та складових вже не в змозі виконати замовлення, або навіть просто перестали існувати... зокрема й через окупацію Криму та Донбасу також. Про це команді телепроєкту «Техніка війни» повідомив головний конструктор ДП «Дослідно-проєктний центр кораблебудування» Сергій Кривко.

Нагадаємо, що за дорученням Президента України Володимира Зеленського буде поновлено Державну цільову оборонну програму будівництва кораблів класу «корвет». Також раніше повідомлялось про ймовірне перенесення будівництва з Чорноморського суднобудівного заводу на державний Миколаївський суднобудівний завод.

Головний конструктор ДПЦК про заводи які втратив корвет