![Мобільний комплекс протидії БпЛА Нота](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhcGnm2e1BOl9XtdtySWDbZ1nznMsvO0W8fC-64Ud_WgY3f3RJCygg427LLyfuP6g7yxav3GwgNRyXqHEnIDBuayvfwKg-6QteWJ3Q4pvWJmpFhrwby1d4BhlSpTnC6jS_vkIiKDiR9cds/s1600/578.png)
Комплекс серійно постачається до українського війська та відмінно показав себе під час бойових дій та охорони об'єктів у тилу. Окрім придушення дронів може блокувати роботу мереж мобільного зв'язку та РЛС контрбатарейної боротьби, повідомляє Defense Express.
Мобільний варіант комплексу став однією з прем'єр виставки «Зброя та безпека-2019».
Комплекс здатний здійснювати пеленгацію об'єктів та блокувати їх роботу у круговому діапазоні, або визначеному секторі. Це дозволяє забезпечити охорону важливих об'єктів, наприклад, складів боєприпасів, штабів, електростанцій, мостів, блокпостів тощо. Водночас мобільний варіант дозволяє комплексу швидко змінювати позицію, виходити з під удару противника та значно розширює можливості комплексу під час бойових дій. Базою для мобільної «Ноти» обрано бронеавтомобіль Козак-2, який постачається до війська компанією НВО «Практика».
![Мобільний комплекс протидії БпЛА Нота](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh0XToKDSI4UonrO5_AyiVQzDy-G3x34AVgtqVeW9SuUaeQPlsmnvtTAcSusWIbotCUeTW21gTggHkkCQCqE2SilkJK3OqFy5Zopi1hyphenhyphenxU6t4TUxEKqs3cKvkupuSjdLi37OO6G9pkiMM4/s1600/nota1.webp)
![Мобільний комплекс протидії БпЛА Нота](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgddzBlvs6O7uZZ7Et_jnMn2REwSQSdSJAOmUn8qbFiJOtjC-YwiguU1He-BsPnIrKB5OSlqTiwFT7-Xkz3GpWnumrYzl-DhKle1lp6ZXLZ_9UL3N-vh2tONZlk1MyqvggAghdn3911QUE/s1600/nota2.webp)
![Мобільний комплекс протидії БпЛА Нота](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnCoi6GJ-u_5xyGgnVMntvG_uQfw0s-5cVFprNBMOpkjzP4ZivGGBMhnsnH8l_E5t1q_8ESv3hzirnWykVD70xEYcnF4TTnxKWWL81CIc8Qb8NSWsxYH8lgiaiLyLxapF9ibLn28tK21w/s1600/191017_Nota_003.jpg)