Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

ДБР відкрило справу через вибухи на арсеналі у Балаклії

15.11.19
ДБР відкрило справу через вибухи на арсеналі у Балаклії

Слідчі Полтавського територіального управління Державного бюро розслідувань розпочали досудове розслідування за фактом загибелі та травмування військовослужбовців.

Повідомив прессекретар теруправління Олександр Білка.

За попередньою інформацією: 15 листопада на технічній території військових складів військової частини А1352 проводилася планова робота з розмінування технічної території та завантаження боєприпасів на техніку. Під час чого відбулося детонування, загорання та три вибухи.

Внаслідок надзвичайної події четверо військових отримали травми різного ступеня, а двоє зазнали поранень, не сумісних із життям.

Кваліфікація: недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило істотну шкоду, вчинене в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України).

О 19:15 15 листопада Генеральний штаб Зс України уточнив інформацію що постраждалих на технічній території Центральної артилерійської бази забезпечення:

двоє військовослужбовців-саперів загинули;
п’ятеро саперів отримали поранення:
один у важкому стані;
один середнього ступеня важкості;
троє легкого ступеня важкості.

Нагадаємо, що раніше Верховна Рада України створила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування вибухів на складах боєприпасів ЗС України у період з 2014 по 2018 роки.

Фото носить демонстраційних характер