ДБР відкрило справу через вибухи на арсеналі у Балаклії

ДБР відкрило справу через вибухи на арсеналі у Балаклії

Слідчі Полтавського територіального управління Державного бюро розслідувань розпочали досудове розслідування за фактом загибелі та травмування військовослужбовців.

Повідомив прессекретар теруправління Олександр Білка.

За попередньою інформацією: 15 листопада на технічній території військових складів військової частини А1352 проводилася планова робота з розмінування технічної території та завантаження боєприпасів на техніку. Під час чого відбулося детонування, загорання та три вибухи.

Внаслідок надзвичайної події четверо військових отримали травми різного ступеня, а двоє зазнали поранень, не сумісних із життям.

Кваліфікація: недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило істотну шкоду, вчинене в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України).

О 19:15 15 листопада Генеральний штаб Зс України уточнив інформацію що постраждалих на технічній території Центральної артилерійської бази забезпечення:

двоє військовослужбовців-саперів загинули;
п’ятеро саперів отримали поранення:
один у важкому стані;
один середнього ступеня важкості;
троє легкого ступеня важкості.

Нагадаємо, що раніше Верховна Рада України створила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування вибухів на складах боєприпасів ЗС України у період з 2014 по 2018 роки.

Фото носить демонстраційних характер