Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

середа, 13 листопада 2019 р.

Українські Мі-24 завдали повітряного удару по бойовиках

13.11.19
Українські Мі-24 нанесли повітряний удар по бойовиках

Українські бойові гелікоптери Ми-24 завдали повітряного удару з використанням штатного озброєння по бойовиках ADF (Allied Democratic Forses) у Демократичні Республіці Конго.

Подія сталася днями у районі Семуліке, провінція Північне Ківу, ДР Конго, у відповідь на обстріл однієї із військових баз Місії ООН, повідомляє Генеральний штаб ЗС України.

Екіпажі Мі-24 зі складу 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго здійснювали супровід південноафриканського транспортного вертольоту TP-1 Oryx. У відповідь на зухвалі дії бойовиків командуванням Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго було прийнято рішення про негайний вогонь у відповідь. Отримавши відповідний наказ про вогневу підтримку наземних сил та координати цілей, пілоти українських «двадцятьчетвірок» нанесли повітряний удар з використанням штатного озброєння.

Після атаки Мі-24, бойовики припинили вогонь та відступили вглиб джунглів. У результаті нападу бандформування жоден миротворець не постраждав.