![Цивільна версія Новатора з'явиться наприкінці 2020 року](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8I6JQitD04i39eKSqXBA6s9JvGQ98fXtpuggKL2Lq0cR2ALC8Edj0UiE7UxysrUzf2ErtyL-z1dOP6N16N3bqJ8idNF7lG_RZX9oTYeRqfLwEFTeToeFAuIDX0VMMkFKNFfKbiBORlpI/s1600/578.png)
Рішення прийнято у відповідь на численні запити, повідомляють у компанії.
«Мова не йде про виробництво «паркетного» пікапа з «брутальною» зовнішністю, на якому можна порикувати біля входу в нічний бар або покатати дівчат після дискотеки, – прокоментував директор ТОВ «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма. – Хоча ця машина на трасі і поводиться, як спортивний болід, її рідна стихія – бездоріжжя, ліси і гори, а призначення – подорожі та справжні пригоди».
Прийом замовлень на Novator-CV розпочнеться наприкінці 2020 року. У всьому, крім бронезахисту, цивільна версія відповідатиме армійській.
Повнопривідний п’ятимісний автомобіль Novator-CV отримає восьмициліндровий турбодизель об’ємом 6,7 л і потужністю 300 к. с., який забезпечить крутний момент 895 N*m. Максимальна швидкість у 180 км/год буде обмежена електронікою. Автомобіль комплектуватиметься 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, пневматичною підвіскою із змінним кліренсом, гідравлічними подвійними гальмами з системою ABS, протиударною і вологозахищеною електричною лебідкою з довжиною троса 30 метрів.
![Цивільна версія Новатора з'явиться наприкінці 2020 року](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihvDkKrcciuGTGcn466uH-dShA7UnSxwD6QByv2lxhs-F8hpXWFl_CXYhJKeZEVweT1MyAa6hs-2NK2DHUs6ls1xNKCNTz_SJGVLWUuSR8Jr-68YaetFHjUEh8C1BXimWvT9uUt-X3GLM/s1600/WhatsApp-Image-2019-11-18-at-10.45.30-1.jpeg)
Машина збереже можливість впевнено долати підйоми з кутом до 60% і брід завглибшки до 0,7 метра, а також рухатися з боковим нахилом до 50% і при цьому перевозити у вантажному відсіку до 2 тонн.
У базовій версії машина збереже систему нічного водіння, підігрів скла і дзеркал, люк для виходу на дах, високошвидкісну автоматичну систему пожежогасіння салону і двигуна, автоматичну систему підкачки шин, електричний інвертор на 220 вольт, роз’єми для зарядки мобільних телефонів і радіостанцій, а також систему клімат-контролю для комфортної експлуатації автомобіля за температури від -40 до +50 С.
«Доходи від реалізації цивільної версії «Новатора» ми плануємо інвестувати в розробку і виробництво нових зразків озброєння і військової техніки для української армії», – зазначив Андрій Сенченко, глава наглядової ради ТОВ «Українська бронетехніка».