Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

понеділок, 25 листопада 2019 р.

Цивільна версія «Новатора» з'явиться наприкінці 2020 року

25.11.19
Цивільна версія Новатора з'явиться наприкінці 2020 року

«Українська бронетехніка» анонсувала вихід на ринок автомобіля «Novator-CV» – цивільної версії бронемашини «Новатор», що постачається ЗСУ, спецпідрозділам СБУ, МВС і за кордон.

Рішення прийнято у відповідь на численні запити, повідомляють у компанії.

«Мова не йде про виробництво «паркетного» пікапа з «брутальною» зовнішністю, на якому можна порикувати біля входу в нічний бар або покатати дівчат після дискотеки, – прокоментував директор ТОВ «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма. – Хоча ця машина на трасі і поводиться, як спортивний болід, її рідна стихія – бездоріжжя, ліси і гори, а призначення – подорожі та справжні пригоди».

Прийом замовлень на Novator-CV розпочнеться наприкінці 2020 року. У всьому, крім бронезахисту, цивільна версія відповідатиме армійській.

Повнопривідний п’ятимісний автомобіль Novator-CV отримає восьмициліндровий турбодизель об’ємом 6,7 л і потужністю 300 к. с., який забезпечить крутний момент 895 N*m. Максимальна швидкість у 180 км/год буде обмежена електронікою. Автомобіль комплектуватиметься 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, пневматичною підвіскою із змінним кліренсом, гідравлічними подвійними гальмами з системою ABS, протиударною і вологозахищеною електричною лебідкою з довжиною троса 30 метрів.

Цивільна версія Новатора з'явиться наприкінці 2020 року

Машина збереже можливість впевнено долати підйоми з кутом до 60% і брід завглибшки до 0,7 метра, а також рухатися з боковим нахилом до 50% і при цьому перевозити у вантажному відсіку до 2 тонн.

У базовій версії машина збереже систему нічного водіння, підігрів скла і дзеркал, люк для виходу на дах, високошвидкісну автоматичну систему пожежогасіння салону і двигуна, автоматичну систему підкачки шин, електричний інвертор на 220 вольт, роз’єми для зарядки мобільних телефонів і радіостанцій, а також систему клімат-контролю для комфортної експлуатації автомобіля за температури від -40 до +50 С.

«Доходи від реалізації цивільної версії «Новатора» ми плануємо інвестувати в розробку і виробництво нових зразків озброєння і військової техніки для української армії», – зазначив Андрій Сенченко, глава наглядової ради ТОВ «Українська бронетехніка».