Вони захоплювали Крим: розкритий список 1097 військових злочинців ЗС РФ (ВІДЕО)

Вони захоплювали Крим: розкритий список 1097 військових злочинців ЗС РФ (ВІДЕО)

У межах спільного спецпроекту 24 каналу та InformNapalm вийшов новий випуск сюжету про резонансні дослідження волонтерів щодо російської операції захоплення українського Криму.

У новому випуску Михайло Макарук розповів деякі цікаві деталі одного з наймасштабніших досліджень InformNapalm #СПИСОК1097. Це дослідження волонтери готували більше 4 місяців та переклали його дев'ятьма мовами. Воно базується на основі списків, добутих активістами Українського Кіберальянсу, вилучених з пошти Олександра Попова, начальника продовольчої служби тилу військової частини №27777 Південного військового округу РФ.

Маючи лише список з прізвищами російських військовиків, яких відряджали на виконання бойового завдання в березні 2014 року, волонтери InformNapalm дослідили їхні соціальні сторінки та довели причетність до операції захоплення Криму. Це саме ті «зелені чоловічки», які, ховаючись під масками у формі без розпізнавальних знаків, захоплювали українські військові частини та виконували інші злочинні накази вищого військово-політичного керівництва Російської Федерації.


Більше про російську агресію »»