Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

вівторок, 5 листопада 2019 р.

За кілька тижнів Україна отримає канадські гвинтівки

05.11.19
За кілька тижнів Україна отримає канадські гвинтівки

Україна та Канада завершують підготовку для відправлення першої партії канадських снайперських гвинтівок під набій .50 BMG вартістю $770 000 згідно з контрактом 2018 року.

Про це розповів заступник міністра закордонних справ Василь Боднар в інтерв'ю Укрінформу.

Зараз на завершальному етапі перебуває оформлення документів на постачання снайперських гвинтівок. Затримка виникла не від канадської сторони, а від партнерів, які постачають складові частини. Ми сподіваємося, що вже найближчими днями чи тижнями ця зброя буде в Україні.

Нагадаємо, що контракт на поставку снайперських гвинтівок був укладений в середині минулого року після чого очікувалось надання дозволу на експорт, який був отриманий у кінці 2018 року. Спеціалізовані західні ЗМІ, а також офіційні інформаційні джерела Міноборони України, повідомляли, що контакт вартістю $770 000 укладений з PGW Defence Technologies, а поставлятися будуть гвинтівки PGW LRT-3 під патрон .50 BMG.

Також нагадаємо, що у липні 2019 року Президент України Володимир Зеленський та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, провели перемовини щодо закупівлі в Канаді бронетехніки.