ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

середа, 27 листопада 2019 р.

Верховній Раді пропонують скасувати Стройовий статут

27.11.19
Верховній Раді пропонують скасувати Стройовий статут ЗСУ

У Верховній Раді України 19 листопада зареєстровано законопроєкт №2466 про визнання таким, що втратив чинність Закону України «Про Стройовий статут Збройних Сил України».

Автори законопроєкту – народні депутати Михайло Забродський (Європейська солідарність), Олександр Завітневич та Мар'яна Безугла (Слуга народу), представляють керівництво Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Проєктом пропонується скасувати регулювання законом стройових прийомів та передати Міністерству оборони повноваження визначати стройові прийоми і рухи військовослужбовців без зброї та із зброєю; строї підрозділів та військових частин у пішому порядку і на машинах; порядок виконання військового вітання, проведення стройового огляду; місце Бойового Прапора військової частини у строю, порядок його внесення і винесення; обов'язки військовослужбовців перед шикуванням і в строю та вимоги до їх стройового навчання.

У разі схвалення законопроєкту Стройовий статут втратить чинність з 1 березня 2020 року.