Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

середа, 27 листопада 2019 р.

Верховній Раді пропонують скасувати Стройовий статут

27.11.19
Верховній Раді пропонують скасувати Стройовий статут ЗСУ

У Верховній Раді України 19 листопада зареєстровано законопроєкт №2466 про визнання таким, що втратив чинність Закону України «Про Стройовий статут Збройних Сил України».

Автори законопроєкту – народні депутати Михайло Забродський (Європейська солідарність), Олександр Завітневич та Мар'яна Безугла (Слуга народу), представляють керівництво Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Проєктом пропонується скасувати регулювання законом стройових прийомів та передати Міністерству оборони повноваження визначати стройові прийоми і рухи військовослужбовців без зброї та із зброєю; строї підрозділів та військових частин у пішому порядку і на машинах; порядок виконання військового вітання, проведення стройового огляду; місце Бойового Прапора військової частини у строю, порядок його внесення і винесення; обов'язки військовослужбовців перед шикуванням і в строю та вимоги до їх стройового навчання.

У разі схвалення законопроєкту Стройовий статут втратить чинність з 1 березня 2020 року.