![СДК Юрій Олефіренко завершив ремонт](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjeXC_TgIjWdMB1Yg2Vx7l7LvGO7LR9dQlFhBBLr7rrFs8rD7CDdaP1ZG2rKXiQ7S-itQmNZPDvMvZsDLzzhGReUEfbGLbQAZD-MWtGQPcO0IpttJhYMGfIrcu6vCtsPcXfjpUAOq5zaEQ/s1600/578.jpg)
Згідно з повідомленням Миколаївського КП ЕЛУАШ сьогодні, 17 грудня, з 12.00 до 13.00 для виходу СДК ВМСУ «Юрій Олефіренко» (L401) з акваторії МСЗ розведуть мости у Миколаєві.
Середній десантний корабель ВМСУ перебував на Миколаївському суднобудівному заводі на плановому ремонті із 7 серпня. Нагадаємо, що раніше Миколаївська міська рада повідомляла про запланований вихід корабля з акваторії заводу 26-27 листопада 2019 року.
Цього разу також передбачений резервний день – 18 грудня.
![СДК Юрій Олефіренко завершив ремонт](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiDs-wSGiJqneIUn4QpkeBS8v_awI2gJc1gktjaRwWkm901-0hWumDbgeS1VvgIlRdr6FcObO4AeHwlF2TiB4AjBM7PrHkG1FvzuVi19wWs785roIggl5Me8OEmitKqKBW1mGkAu71DEYU/s1600/79325877_2405191376399745_9134184300764200960_o.jpg)