![Кожну бригаду вчитимуть веденню бою у місті](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgxDMKyjncQxbsL05B0gzDnPi5roBVo2AxhapzxHGW4v_jUdS7__MPdw_L3dw_hgpnNCC5BNuF-0xgIwpKJt8dr_KQTRTJfvW2ZL16MLMGy65Bx3HmurBtzJiwuZwldNmlzRg9ZjR0tJi8/s1600/578.png)
Про це на брифінгу у пресцентрі АрміяInform повідомив начальник відділу бойової підготовки сухопутних військ підполковник Владислав Пономарьов.
“ Цього року дві батальйонно-тактичні групи пройшли вишкіл за програмою «Підготовка для дій в урбанізованій місцевості». Термін навчання одного підрозділу — 2 тижні. Є рішення начальника Генерального штабу ЗС України, щоб кожна бригада, яка прибуває на відновлення боєздатності, після бригадних або командно-штабних навчань ще два тижні проходила підготовку за вказаною програмою
![Кожну бригаду вчитимуть веденню бою у місті](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8pY57gJAoknfKQdlj53bF5tEmuoeFqI7sGtLcTelOsK-EK-URpoEEiUtFmJDaji3n91SwPyYjSm5sDPsbDyFZ9g4nRk6vwtZg-bH-4ltDFgyOPhzm7uFYH3jSSymOinGyu5QDpyerwyg/s1600/2.jpg)
Комплекс на Львівщині, де українських військових навчатимуть веденню бою у місті, у мінімальному обсязі вже збудований. Станом на сьогодні він являє собою елементи селища міського типу, а в майбутньому це буде повноцінне місто з торговим центром, готелем, банком, СТО, промзоною тощо. Як стверджує Владислав Пономарьов, начальник Генштабу погодив продовження фінансування навчального комплексу «Дії в урбанізованій місцевості».
Нагадаємо, що раніше ми показали як виглядає навчальне місто на 5 тисяч мешканців, збудоване французькою армією у Навчальному центрі міських операцій дивитись тут »»
Нещодавно також було оголошено про плани збудувати навчальний комплекс «Бій у місті» у 235-му міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів, що на Миколаївщині.