XVII Міжнародна виставка «Зброя та безпека»

анонс виставок та заходів
міжнародна виставка Зброя та безпека

Запрошуємо Вас взяти участь у наступній XVII Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека», яка відбудеться в Києві з 27 по 30 квітня 2020 року.

Виставка є унікальним інструментом для поглиблення військової та військово-технічної співпраці із зарубіжними країнами партнерами, посилення вітчизняного економічного потенціалу та об'єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.

Для будь-якої країни можливість проведення масштабного збройового форуму визначається позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково технічної бази та оборонної промисловості. З 2004 року успішне проведення виставки «Зброя та безпека» є свідченням високого авторитету вітчизняного науково-промислового комплексу в проектуванні й виробництві зброї, військової та спеціальної техніки, якість яких неодноразово була перевірена в реальних умовах, і утвердило право України мати масштабний міжнародний форум зброярів.

міжнародна виставка Зброя та безпека міжнародна виставка Зброя та безпека міжнародна виставка Зброя та безпека міжнародна виставка Зброя та безпека

Виставка «Зброя та безпека» проводиться у форматі двох основних розділів:

  • озброєння та військова техніка для армії і правоохоронних органів;
  • зброя для цивільного населення.

У рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:

  • озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
  • техніка та озброєння Сухопутних військ;
  • озброєння і екіпірування правоохоронних органів;
  • охорона кордону;
  • військова авіація;
  • плав засоби для військових та служб правопорядку.
міжнародна виставка Зброя та безпека міжнародна виставка Зброя та безпека міжнародна виставка Зброя та безпека міжнародна виставка Зброя та безпека

Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів для полювання і активного відпочинку.

Виставка «Зброя та безпека» демонструє також процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції.

У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру є можливість забезпечити демонстрацію натурних зразків великогабаритної військової техніки, а також надати найвищий рівень забудови експозицій, комфортні умови для роботи, прийому делегацій, проведення конференцій, переговорів, урочистих прийомів та інших виставкових заходів.

Місце проведення:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:

тел.: +38(044) 201-11-63, e-mail: zbroya@iec-expo.com.ua


Ukrainian Military Pages запрошує вітчизняні компанії на свої сторінки – розмістимо на безоплатній основі Ваші анонси та пресрелізи

наш e-mail: ukrmilitarypages@gmail.com