![Ще один посадовець Укроборонпрому погорів на хабарі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwi2xZzl0tmZHjlurzlnLem3BjDqng-QLyx0jE4e4qH0wuhyphenhyphenWFRfKtfFHKS-98UliuJZzNOQe-ZCudXiTkecUU_Jd9Q7hkSzo8_ydPDmMl1pnFjqR3N_3B3lmpVn6PW_XslicL4RRUyMI/s1600/578.png)
Так, 24 лютого, за процесуального керівництва військової прокуратури Сумського гарнізону задокументовано одержання неправомірної вигоди в розмірі 47 тисяч гривень начальником одного з відділів заводу «Імпульс», що як «Зірка» входить до складу ДК «Укроборонпром», повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України .
Вказану суму посадовець, який до того ж є депутатом міської ради, вимагав та одержав за безперешкодну реалізацію, без відповідних дозволів та документів, продукції казенного підприємства, а саме – пороху. Хабарника затримано слідчими ГУНП в Сумській області, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.
![Ще один посадовець Укроборонпрому погорів на хабарі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgHI_hYAuPciuU3bcgQo7jdT1KNwWDSfqgV9lbHAbKh_gPZU_ac0ztqQH0Lo_PvT-mLBjtTa00eGCd17AIjHF89rvBmNsx7HFi4UHr_vWMCxyT6zFIjK3ISHlFrr-ODPE6yJihXOsHlm2Q/s1600/24.02.2020-3.jpeg)