![Десантний катер Сватове спущено на воду](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpZlfGcSna84xnpNADyPjzFYdzRmOcCo4xI6xtJ5IV8HsXq7TEKMMowBbGKxC1m9qokPm5K2WR8QvyVpmH7NPhbkIn-EVJGko85VzlAI1hP_wZdXVMJD2qtiaPg2u95peoj1VxYsx95lg/s1600/578.png)
Про це повідомляє сайт Миколаїв – місто корабелів.
Під час ремонту повністю відновлено конструкції корпусу та зовнішню обшивку, відремонтовано систему головного двигуна, валопроводи, гвинто-стернову систему, якірно-швартовну систему, механізм десантної апарелі, електромеханічну частину тощо. Завершення робіт та передача ВМСУ планується наприкінці березня 2020 року.
Окрім нового корпусу катер отримав й новий бортовий номер – колишній U763 змінено на L434.