![Командування тероборони зібрало офіцерів бригад](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCao-vD_qN0-RgdiprCuRfBCkPFBq1JkWtkg9ZaRdzC7bbtvZo9qSx2_LE9IoMONfZ50dq249A2oxp48PbWmJMXPM-cK00XVVqCqRHnXEMjxHcsJcLHJQL0eMo-8TbEFpl0lJTJdB8nXE/s1600/578-tro.png)
До заходу залучені представники чотирьох оперативних командувань та офіцери 25-ті бригад територіальної оборони, повідомляє АрміяInform.
Повідомляється, що під час занять на прикладі бригади тероборони Рівненської області присутнім представлено нові підходи в організації занять з бойової підготовки, продемонстровано зразки озброєння і техніки, зокрема й нової стрілецкьої зброї. Правда на фото ми чомусь бачимо американські HHMMWV, які не перебувають на озброєнні підрозділів територіальної оборони, що робить цей захід схожим на чергову показуху.
![Командування тероборони зібрало офіцерів бригад](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijmjb0CcmjIgo83i5d6OEqP2jav1Ej6PfN0T35Zbq9cmX2IdBVNWhNS2neZ3FQm4srXL62aWj14tO4pH4EnM0j4OKbYCRxiTvydsq8csT6p-DLc4bj59plk7ABINthnZXl8GKGujtqATo/s1600/3-1-3.jpg)
Виконувач обов’язків командувача ТрО генерал-майор Анатолій Баргилевич зазначив:
“ До зборів ми залучаємо кадрових військовослужбовців, підготовлених інструкторів за програмою «Орбітал», інструкторів Сил спеціальних операцій, фахівців громадських організацій. Важливо, що до збору з офіцерами територіальної оборони залучено керівників органів місцевого самоврядування, які є очільниками територіальної оборони у своїх районах. Отже, ми забезпечуємо чітку вертикаль управління системи територіальної оборони на державному, регіональному й місцевому рівнях