![Вітчизняна модифікація ЗУ-23-2 проходить випробування](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjqaPIU1OscKbBwmbnEJ1SrEsOcFo3aQNCYATswCuJUBLW1GQocURV57iLbQLF6ts-MGRz9RhiZZPXaKxvBthyphenhyphenFvqzq6_16jEI8D6DoY61dtQcUYJOID_fuRe_iUr027_XtRvjo1hblovI/s1600/578.jpg)
Випробування установки ЗУ-23-2 (індекс 2А13), що призначена для знищення повітряних цілей, ураження живої сили противника, легкоброньованих та вогневих засобів в умовах будь-якої місцевості та у будь-яку пору року, проходять на Рівненщині, повідомляє пресслужба ДНДІ.
Нагадаємо, що саме на рівненському військовому полігоні розташований Центр підготовки підрозділів протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України.
![Вітчизняна модифікація ЗУ-23-2 проходить випробування](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-ns89t2bnxVq9IYlZYf8lftddiDCfNgUMfdllnx8khDMNlXaYw0Ak1JqM0S_ehKCIQaFlWbTmCeshcske51onNuAuHygYLrthEh2RcIxmpPRIpviiavXKhVpzLEnq-myqpIXLmjKShyphenhyphenQ/s1600/94588769_1574886536013931_5395671331251421184_n.jpg)
Фахівці науково-дослідного інституту здійснюють перевірку та визначають відповідність отриманих у процесі випробувань результатів тактико-технічним характеристикам, заявленим розробником. Наразі виконуються стрільби по повітряних цілях.
![Вітчизняна модифікація ЗУ-23-2 проходить випробування](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgjP4S8Vd1NGmFmMhZrALK5qxIZINLgxrF493HuGBX_mq8U1kDwsUEuWjiFaNhfU7W2jDAk4USCUJLzBabhsSqZQianO4Cpadok_2d7o1PtoYaurqzr_rVVetsahfrU4Qgs2OMlTwiS9xg/s1600/93930466_1574886619347256_8284923039888441344_o.jpg)
За результатами випробувань очікується направлення дослідного зразка на підконтрольну експлуатацію у війська та подальше прийняття даної модифікації ЗУ-23-2 на озброєння.
Варто зазначити, що вітчизняна промисловість освоїла виробництво стволів до автоматів 2А14 установки ЗУ-23-2, які вже допущені до експлуатації та закуповуються ЗС України.