Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 10 квітня 2020 р.

У ЗСУ виявлено 3 нові випадки захворювання на COVID-19

09.04.20
У ЗСУ зареєстровано ще 2 випадки захворювання на COVID-19

У п'ятницю, 10 квітня, в Збройних Силах України зареєстровано ще три випадки коронавірусної інфекції COVID-19, загалом наразі у війську зафіксовано 10 випадків, з них 1 летальний.

Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

Зокрема, хворобу підтверджено у військовослужбовця Вінницького гарнізону, який після погіршення стану здоров’я був 9 квітня госпіталізований до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону з попереднім діагнозом «пневмонія». Військовослужбовець отримує симптоматичне лікування. Наразі стан його здоров’я задовільний.

Також захворювання на COVID-19 підтверджено у двох військовослужбовців у Мелітополі. З 9 квітня вони перебували на самоізоляції після контакту з військовослужбовцем, у якого було підтверджено коронавірусну інфекцію напередодні. Сьогодні надійшли результати їх ПЛР тестування, які підтвердили факт захворювання. Наразі стан здоров’я військових задовільний. Вони проходять лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби.