![У ЗСУ зареєстровано ще 2 випадки захворювання на COVID-19](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi_CkrDy65nt6CCkPIf6fHBAnAGrsh2sWY7_9Mpmqtw_rL5qkB3xVH27SGHM8eRl6xwB3bz7s-hv8Ww8OxO0Le8_DK4iqM30FqEnrQp7P3CeWM02aKDs7agT7Vpf2v5Gr8RqxZsphg5UU0/s1600/578.webp)
Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.
Зокрема, хворобу підтверджено у військовослужбовця Вінницького гарнізону, який після погіршення стану здоров’я був 9 квітня госпіталізований до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону з попереднім діагнозом «пневмонія». Військовослужбовець отримує симптоматичне лікування. Наразі стан його здоров’я задовільний.
Також захворювання на COVID-19 підтверджено у двох військовослужбовців у Мелітополі. З 9 квітня вони перебували на самоізоляції після контакту з військовослужбовцем, у якого було підтверджено коронавірусну інфекцію напередодні. Сьогодні надійшли результати їх ПЛР тестування, які підтвердили факт захворювання. Наразі стан здоров’я військових задовільний. Вони проходять лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби.