Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 13 квітня 2020 р.

США погодили продаж Індії ракет Harpoon і торпед Mark 54

13.04.20
США погодили продаж Індії ракет Harpoon і торпед Mark 54

Державний департамент США погодив продаж Індії 10 протикорабельних ракет AGM-84L Harpoon Block II повітряного базування та 16 легких протичовнових торпед Mark 54.

Про це 13 квітня 2020 року оголосило Агентство Міноборони США з питань співробітництва в галузі безпеки (DSCA), яке повідомило Конгрес про такий можливий продаж.

Зокрема схвалено запит на придбання десяти авіаційних ракет AGM-84L Harpoon Block II із відповідним супутнім обладнанням та документацією, орієнтовною вартістю 92 мільйони доларів. Головним підрядником буде компанія Boeing (Сент-Луїс, штат Міссурі).

США погодили продаж Індії ракет Harpoon і торпед Mark 54

Другий схвалений запит включає шістнадцять 324-мм торпед MK 54 (Lightweight Hybrid Torpedo, або LHT, вона ж LWT); три навчальні торпеди; торпедні контейнери; дві відновлювані торпеди для вправ (REXTORP) з контейнерами; навчальна секція (FES) та паливні баки; допоміжне та контрольне обладнання; запчастини; навчання персоналу; документація; послуги з технічного та логістичного забезпечення від Уряду США і підрядника та інші пов'язані елементи логістичного забезпечення. Орієнтовна вартість програми складає 63 млн дол. Основним підрядником буде Raytheon Integrated Defense System (Портсмут, Род-Айленд).

Mark 54