Пільгове розмитнення автівок ветеранами війни

Пільгове розмитнення автівок ветеранами війни

Мінветеранів створило робочу групу щодо запровадження пільгового ввезення на митну територію України транспортних засобів (в т.ч. для ведення бізнесу) ветеранами війни.

Робочу групу створено наказом Міністерства у справах ветеранів України від 22 квітня 2020 року №80, до її складу, разом з фахівцями міністерства, увійшли представники ветеранських громадських організацій.

24 квітня 2020 року, голова робочої групи заступник міністра Олексій Ілляшенко, провів перше засідання групи у форматі відео-конференцій. Під час засідання, прийняли рішення розпочати підготовку концепції законопроєкту, який би забезпечив ветеранів додатковими можливостями для організації власної справи, гарантував соціальну справедливість та сприяв гармонізації стосунків між суспільством і ветеранами.

Сьогодні питання розмитнення авто сприймається суспільством лише як чергова пільга від держави. Ми ж в майбутньому законопроєкті плануємо піти далі, і створити можливості для пільгової купівлі ветераном якісних авто для ведення власної справи. По-перше, це - стимулюватиме їх до відкриття малого бізнесу. По-друге, сприятиме наповнення державного та місцевих бюджетів, а не стане додатковим фінансовим тягарем для держави

Також, до обговорення концепції майбутнього законопрєкту запрошують долучитися ветеранів. Пропозицій приймаються електронною поштою: dsiv@ukr.net.