Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 30 квітня 2020 р.

Російських терористів засуджено за спробу підриву автівки українського розвідника

30.04.20
Двох громадян Росії засуджено за замах на теракт – підрив автівки українського розвідника

Голосіївський райсуд м. Києва визнав винним двох громадян Російської Федерації у замаху на вчинення терористичного акту, незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами, а також використанні підроблених документів.

Доведено, що 4 квітня 2019 року засуджені особи, виконуючи завдання спецслужб країни-агресора, здійснили спробу закласти під припаркований автомобіль співробітника української розвідки вибуховий пристрій. Проте вибухівка здетонувала в момент встановлення.

Також достеменно встановлено, що один з виконавців терористичного акту раніше проходив службу в особистій охороні голови Республіки Інгушетія, що входить до складу Російської Федерації (РФ), а також обіймав посаду заступника керівника його адміністрації.

Вчиненню замаху на теракт передувала ретельна та багатомісячна підготовка, яка, зокрема, включала використання підроблених паспортів і водійських посвідчень громадян Киргизької Республіки, спостереження за можливими місцями перебування та маршрутами пересування потерпілого, виготовлення саморобного вибухового пристрою, придбання зброї і боєприпасів.

Відповідно до ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 263, ч. 4 ст. 358 КК України засудженим призначено покарання у виді 7 та 8 років позбавлення волі.