Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 20 травня 2020 р.

Мобільні лазні для ЗСУ замість КрАЗів збиратимуть на МАЗах

20.05.20
лазне-пральних комплексів (МЛПК)

На території харківського 218-го об'єднаного центру забезпечення відбулась передача Збройним Силам України двох мобільних лазне-пральних комплексів (МЛПК), що виробляються ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

МЛПК, який розміщений на базі двох контейнерів на шасі автомобіля та причепу поставляється Збройним Силам України з 2015 року, наразі передано близько 40 МЛПК. До кінця цього року військові мають отримати ще 19 таких комплексів, а також планується завершити випробування спрощеного мобільного лазне-прального модуля, що розміщується на одному автомобілі.

Але якщо досі комплекси постачалися на базі автомобілів КрАЗ-63221 (пральний модуль і дизель-генератори) та причепів-шасі КрАЗ-А181 (лазневий модуль), то наступні комплекси, як повідомляє інформагенція Міністерства оборони, вже базуватимуться на шасі автомобілів МАЗ.

лазне-пральних комплексів (МЛПК) лазне-пральних комплексів (МЛПК) лазне-пральних комплексів (МЛПК) лазне-пральних комплексів (МЛПК)