Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

середа, 20 травня 2020 р.

Мобільні лазні для ЗСУ замість КрАЗів збиратимуть на МАЗах

20.05.20
лазне-пральних комплексів (МЛПК)

На території харківського 218-го об'єднаного центру забезпечення відбулась передача Збройним Силам України двох мобільних лазне-пральних комплексів (МЛПК), що виробляються ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

МЛПК, який розміщений на базі двох контейнерів на шасі автомобіля та причепу поставляється Збройним Силам України з 2015 року, наразі передано близько 40 МЛПК. До кінця цього року військові мають отримати ще 19 таких комплексів, а також планується завершити випробування спрощеного мобільного лазне-прального модуля, що розміщується на одному автомобілі.

Але якщо досі комплекси постачалися на базі автомобілів КрАЗ-63221 (пральний модуль і дизель-генератори) та причепів-шасі КрАЗ-А181 (лазневий модуль), то наступні комплекси, як повідомляє інформагенція Міністерства оборони, вже базуватимуться на шасі автомобілів МАЗ.

лазне-пральних комплексів (МЛПК) лазне-пральних комплексів (МЛПК) лазне-пральних комплексів (МЛПК) лазне-пральних комплексів (МЛПК)