![До складу ВМСУ зараховано два судна забезпечення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPSFKcHRPYUa9xh6XGTN9cOpQX6Q5MYPgHJBhMzvhHus045N-_bsVvtzTJS0gLIV8GJ3ThWBVpj9qgFFtVrjgGseVlHpmbzfzijB2FNuVmcPY3kee879r0uc0igDCQHffRbOSvQbnsA-I/s1600/578.webp)
Зокрема відповідно до наказу Міністерства оборони України №136 від 24 квітня 2020 року до складу ВМСУ були зараховані:
- судно-мішень, проєкт 1635К, заводський №2337, 1985 року побудови;
- судно-мішень, проєкт 1635К, заводський №2439, 1988 року побудови;
Ліхтер проєкту 1635К – різновид баржі, несамохідне, безекіпажне однотрюмне судно типу «Дунай-море», з можливістю буксирування морем при хвилюванні не більше 4-х балів.
Судна були передані з балансу ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство».
Саме ці судна-мішені використовувались під час нещодавніх випробувальних стрільб комплексу протикорабельних крилатих ракет наземного базування РК-360 МЦ «Нептун» коли перевіряли роботу головки самонаведення ракети.
![З’явилось відео влучення Нептуна по мішені](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj8i1z8VM_mbIpntopTleydR9_itpkmgmj5dTYKm3pucIYH17vzHMfAHjdIBRynrIftEtRTiLedQrteNxDoGx_4ih6Ig9jAtTpbgGmSxXXG64NntE12CXq-GqtncYxMCuBPAC_Nu9dqhO8/s1600/578.jpg)