![пам'ятна відзнака на честь 5-ти річчя 4 ескадри різнородних сил національного флоту](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiNlvsrPCCqJgxBgGyjl64azAAjN8lyBRdmxQCStIHwVlK00v5cPuhLSAfsUzqqgY3HwhzEIogBg_coIorU2YTvcEUhizwqfE8yls-T8z8IJM7vdWNCGZYmhyphenhyphenn1iEyv6D0xKM9_qt22No0/s1600/300.jpg)
Нагадаємо, що помічена на формі високопосадовців планка має стрічку, що відповідає так званій «уламатівській» ювілейній медалі «Адмірал флоту Радянського Союзу Кузнецов», що була заснована незареєстрованою російською громадсько-політичною організацією в 1998 році та вручаються від імені т.зв. Постійної Президії З'їзду народних депутатів СРСР.
![Командування ВМСУ носить фейкові нагороди від любітелів СРСР](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhp6kMAoE9-xeh9TgdCPD9MB1tiuOOYBq5W46Jljm2HYraw8fy6O62H337ocpAjFcn1x-uowkHjGRh75AZzGMN_VvqTTNKW0b_kGoyi2S0JvAp29oHBWypn_zdF4b0kjAqz6a6xbcZlacI/s1600/3.jpg)
«Вказана інформація не відповідає дійсності. "Нагороду" на яку посилаються автори матеріалу, представники Командування ВМС ЗС України не отримували, – йдеться в повідомленні пресслужби ВМСУ, – Натомість, схожі ознаки на планці медалі має пам'ятна відзнака на честь 5-ти річчя 4 ескадри різнородних сил національного флоту яку, вказані в статті особи, отримали під час проходження служби в даному оперативно-тактичному формуванні».
Також Служба зв'язків з громадськістю Військово-Морських Сил Збройних Сил України наводить зображення згаданої пам'ятної відзнаки та довідкову інформацію про проходження офіцерами служби у вказаному підрозділі.
Повідомляється, що контр-адмірал Олексій Неїжпапа проходив службу в 4-й ескадрі різнорідних сил в період 2004 – 2012 роки, капітан 1 рангу Олексій Доскато у період з 2004 по 2014 роки.
Повернемося до фото вищих офіцерів, що були оприлюднені військовими пресслужбами після їх призначення на відповідні посади у Військово-Морських Силах.
![Неїжпапа Командування ВМСУ носить фейкові нагороди від любітелів СРСР](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgi03bJE2rSamDB9tfiemQDP-Qs6psRZK0C7MuPep7ast3RXQfKWSB1RN4j2OIvNLJWTPbJGg6ZSdli3XlIA56XK0XuHUdoODDPH6Ql8KiCnOrRbRw44-DjCODbULqWrJy-X3cFH1CBzu8/s1600/1.jpg)
![Доскато Командування ВМСУ носить фейкові нагороди від любітелів СРСР](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3hPmBi4ga_Q8OU6qy76SexN9to5dv5eALwh5slWm0VlL-DXMHzUjkTD2pr52NK96ELHhpXTc2swV3Qt4pSG1gQff2pJzdOuqEW5fTSk7x8m7atnwhddnR-rZC7jQqjOYHTJpxfpILrk8/s1600/5.jpg)
На формі капітана 1 рангу Олексія Доскато (фото праворуч), стрічка дійсно більше схожа на наведену пресслужбою відзнаку. Відповідно згадка про офіцера з попередньої публікації видалена. А її автор приносить вибачення Олексію Олеговичу.
Проте з командувачем не все так однозначно, і стрічку якої саме медалі носить офіцер першою зліва у нижньому ряду пропонуємо визначити читачам самостійно:
![У ВМСУ заперечили носіння фейкових нагород командуванням – стрічка насправді від іншої української медалі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9VRZAD0lhNt1YNP45gfCKDXszbIB9YbP5DD_r2PBAOpsnMZgkMptzZPY8dRrz7EdDi828oH9PwzYUuRUKKCmX-2Gk0-wkrp0GPiZmTM9HquBJE1ol5sqShzof94-NNw4cj2IRiRjMBRo/s1600/55.jpg)