True Velocity представила набій 6,8 мм з полімерною гільзою

True Velocity представила набій 6,8 мм з полімерною гільзою

Американська компанія True Velocity у співпраці з General Dynamics Ordnance and Tactical Systems представили новий набій 6,8 мм з полімерною гільзою, який має безліч переваг над традиційними набоями.

Набій був створений в рамках роботи над програмою армії США по заміні кулемета FN M249 SAW та карабіну M4/M4A1, що має назву «Зброя відділення наступного покоління» – Next Generation Squad Weapon (NGSW).

Програма NGSW передбачає значне підвищення летальності та ймовірності попадання на рівні відділення, тому новий набій підходить якнайкраще, адже він перевершує найсучасніші набої 5,56х45 мм та 7,62х51 мм. Перші випробування прототипів від SIG Sauer, General Dynamics Ordnance and Tactical Systems та Textron Systems вже почались цієї весни, а наступні заплановані на січень 2021 року

True Velocity представила набій 6,8 мм з полімерною гільзою

За словами представника компанії Патріка Хогана, новий набій важить на 30% менше, має кращу влучність, знижену передачу тепла на компоненти зброї та є на 100% перероблюваним.

У рамках виставки SHOT Show 2020 компанія показала цілий ряд набоїв з полімерними гільзами аж до калібру .50, і ось як Хоган пояснив перевагу нового набою над традиційними в плані влучності стрільби:

«Через спосіб виробництва металевих гільз, їх внутрішні розміри диктуються зовнішніми розмірами. Тоді як наш процес виробництва усуває це обмеження – ми можемо змінювати геометрію внутрішньої сторони гільзи. Ми можемо постійно підтримувати дуже жорсткі допуски, тим самим створювати ідентичні одна одній гільзи. В результаті – отримуємо однакову початкову швидкість кулі під час кожного пострілу. А коли ці кулі покидають канал ствола на однаковій швидкості, то вони і влучають в одне й те ж місце».

True Velocity представила набій 6,8 мм з полімерною гільзою

Нагадаємо, Textron у рамках NGSW розробила прототип з телескопічними боєприпасами.

Читати також:FightLite представила нове покоління боєприпасів -– патрони із повністю полімерною гільзою

Використані джерела: zbroya.info