Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 29 липня 2020 р.

Завершено держвипробування уніфікованої димової шашки

29.07.20
Завершено держвипробування уніфікованої димової шашки

В Україні завершились державні випробування аналога радянської уніфікованої димової шашки (УДШ), що розроблений приватною компанією «Спаринг-Віст Центр» (ТМ «ЕКОТЕСТ»).

Уніфікована димова шашка УДШ-У має дистанційний запуск – система дистанційного управління димопуском дозволяє керувати до 1920 подібними шашками. Старт інтенсивного димоутворення – до 30 секунд. Довжина димової завіси не менше – 100 метрів. Тривалість димоутворення – не менше 10 хвилин.

Завершено держвипробування уніфікованої димової шашки

УДШ призначена для постановки тривалих маскуючих аерозольних завіс механічним і електричним способом з метою приховування дій військ і об'єктів від наземної та повітряної розвідки, прицільних ударів авіації і наземного зброї противника.

Уніфікована димова шашка складається з: корпусу з дном, піротехнічної димової суміші, запалювальної таблетки, механічного запала, електрозапальника, ковпака.

Нагадаємо, що інші розробки цієї компанії вже прийняті на озброєння Збройних Сил України, зокрема це ручні димові гранати РДГ-55 та РДГ‐55М, які прийняті на озброєння у 2015 році та сигнальна звуко-світлова міна СМ-У, яка прийнята на озброєння в 2016-му.