Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 11 серпня 2020 р.

Укроборонпром презентував авіаремонтний холдинг

11.08.20
Укроборонпром презентував авіаремонтний холдинг

Укроборонпром презентував концепцію другої секторальної бізнес-одиниці – холдинг авіаремонтів. Його планують створити після корпоратизації державних підприємств, що здійснюють ремонт та обслуговування військових літаків, вертольотів та двигунів до них.

Презентація відбулася 11 серпня під час робочої наради віцепрем’єр-міністра — міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського з керівниками авіаремонтних підприємств державного оборонного концерну на Луцькому ремонтному заводі «Мотор», повідомляють в Укроборонпромі.

Холдинг планують створити з 7 авіаремонтних підприємств-учасників концерну, які в процесі корпоратизації будуть реорганізовані у групи компаній: авіаремонтних, з виробництва двигунів та гелікоптерів. Нова бізнес-одиниця надаватиме послуги з ремонту, обслуговування, модернізації та виготовлення військової та цивільної авіатехніки для забезпечення потреб вітчизняних та іноземних замовників, з виключним пріоритетом сил безпеки і оборони України.

Нагадаємо, що у результаті реформи концерну «Укроборонпром» планується створити шість окремих державних корпорацій: ракетобудівну (на базі КБ «Луч» і ДАХК «Артем»), авіаційну, авіаремонтну, бронетанкову (попередня назва «ZIMM»), радарних та морських систем.

Концепцію першої галузевої корпорації – радарних систем – Укроборонпром представила наприкінці липня. Планується, що при її створені, на базі НВК «Іскра», об'єднають 9 підприємств «Укроборонпрому», причому виробництво розташоване в інших областях закриють (передбачена релокація промислових потужностей), а надлишкове майно розпродадуть.