![12 тисяч бійців ЗСУ боротимуться з коронавірусом на вулицях](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEyZ5fyoAXA8C4bRObw0roYabrBM-FQ7hGuyZc31sCnTTrhClm4gHBsIDVyW8zkRaKeJw-okWGN49OdoWAypSEdP6DYZ5M_U-ZPAMtLziHAwlok53TmRbZNYkHJCQVMXE_YCJ975t0uhE/s1600/578.jpg)
Про це йдеться в Інформаційному бюлетені Командування Медичних Сил ЗС України.
Зокрема вже зараз для патрулювання вулиць залучено 933 військовослужбовця (з них 220 з ВСП) у складі 311 патрулів у 84 гарнізонах (з них 277 в зоні ООС). Нагадаємо, що ще у березні патрулі ВСП тренувалися в жорсткій формі та зі зброєю затримувати військових, які мають ознаки зараження вірусом COVID-19 та порушують карантинні заходи.
Повідомляється, що 386 військовослужбовців патрулюють вулиці спільно з Національною гвардією, решта самостійно. До забезпечення патрулювання залучено 70 одиниць автомобільної техніки. Ще 642 військовослужбовця та 56 одиниць техніки перебуває у резерві.
![12 тисяч бійців ЗСУ боротимуться з коронавірусом на вулицях](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgIs8j1AQ5UzswQrovNk-tjdK0yHGdsdguVZRb6Vxd2IdfQDzVJrTlMxEqOGK-018WhVp9TCWtaBHTKq0XsVqZjI1BYNiHr5ycavD5l4hGlVprl3pOKk0BjQqup8Z-YVUDF94x5d0nWUlw/s1600/img-20200320-wa0062.jpg)
Для виконання медичних заходів у госпіталях та військових частинах залучено понад 15 тисяч осіб та 894 одиниці санітарного транспорту. У військових частинах та в районі ООС розгорнуто 478 ізоляторів.
У разі ж разі загострення епідеміологічної обстановки, Збройні Сили України, для боротьби з коронавірусом, готові кинути на вулиці міст ще 6080 військовослужбовців та 893 одиниці техніки. А у випадку припинення навчального процесу у ВВНЗ, з епідемією на вулицях також боротимуться 4986 курсантів при підтримці 57 автомобілів та 13 одиниць бронетехніки.
Медичну допомогу, у разі загострення ситуації, додатково надаватимуть 40 лікарсько-сестринських бригад та 15 дезінфекційних бригад, а також 50 одиниць санітарного транспорту.
Основними протиепідемічними заходами, що наразі проводяться у Міністерстві оборони та Збройних Силах України є вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів (тричі на добу), дезінфекція дверних ручок, поручнів, перил та роз'яснювальна робота.
![12 тисяч бійців ЗСУ боротимуться з коронавірусом на вулицях](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7asb6x4d12XS_Ojsi7uH1m7we-oy1ZZkl2MZDXShFAMTFzKEZBt5X1D-kIBDQvWKsUabIHg6CLTimGBB49Lqiu37WS6ftBkdM-yNXmGuPMkkx0Mc9eaPJSIcv5DgdDoEzaANcFKc2H1Y/s1600/1.jpg)
![12 тисяч бійців ЗСУ боротимуться з коронавірусом на вулицях](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizxb_tbYat1iJnncq4G7bAd1vGcBl-4sSDO-LGkWcPUjQofOYUgNcSNA7RyejYIW-UEbNb8GxsTpdz3y7Jb2FlAsaG7JWq7EuPCvqQf0sbg1124Q_DCx33KZFFy_37GgukTXmbcwbOyJE/s1600/2.jpg)
![12 тисяч бійців ЗСУ боротимуться з коронавірусом на вулицях](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhs1Kjp71983fNaUOvJJATPPno1Xal8OXDhTi4crbSDJTh10s2lWNkkoa6-9TQA0fejAhgDU8QrbhKDGkarZdSfngHUTo94Yb53GkzSvL1j5foGrAUxkc3iavfmN4k7hOSLQS7F7iPlxXM/s1600/3.jpg)
![12 тисяч бійців ЗСУ боротимуться з коронавірусом на вулицях](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTMKneYwZA3QlCbDbOQgn3U50Xm81sF6WwDNAKetBfboALT8nAYvW9XtjnIqZUeRKklXS7nnR_SsjWEqCfXdqM3wCtnlW1st3BWken2VAD6cTskzhF5LB8wEaHT_Au3AsTZSV3Rbmu48M/s1600/4.jpg)